istanbul Kilyos Baykuş Plajına nasıl gidilir 
+90 536 513 33 13 info@baykusplaji.com

Nasıl Gidilir


 

Kilyos Baykuş Plajı’na ulaşım için:

Kendi aracıyla gelecek misafirlerimiz için;

Büyükdere caddesini Hacıosman yönünde takip edip, Bahçeköy tabelalarını takip ediyorsunuz. Bahçeköy merkezden, Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’den Gümüşdere tabelalarını takip ederek Kilyos Baykuş Plajına ulaşabilirsiniz. Tesisimiz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlük Uygulama ve Araştırma Merkezinin içerisinde ve Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulunun yanında yer almaktadır. Tesisimize MSGSÜ Rektörlük Uygulama ve Araştırma Merkezi veya Adile Sadullah Mermerci P.M.Y.O. tabelalarını takip ederek gelebilirsiniz.

İETT ile gelmek isteyen misafirlerimiz Anadolu yakasından gelecekler ise;

Kadıköy‘den Söğütlüçeşme‘den Metrobüs‘e binip Zincirlikuyu‘da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz.
Üsküdar’dan 320A, 11T, 16A, 16F, 16U, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır‘da inip Metrobüs‘e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu‘da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okuludurağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz.
Avrupa yakasından gelenler için;

Metrobüs ile Zincirlikuyu’da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz.
Taksim‘den Taksim metrosuyla Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz.
İETT 152 numaralı Hacıosman Metro – Kısırkaya hattı sefer saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Mecidiyeköy metro-Hacıosman son durak

Hacıosman-Gümüşdere T152 no otobüs tesisin önüne geliyor

Hacıosmandan T152 numaralı otobüs ile tesise ulaşım sağlayabilirsiniz


© 2019 Tüm Hakları Osbsa Bilişim Hizmetlerine Aittir Çoğaltılamaz Kopyalanamaz